ratomira: (Default)
[personal profile] ratomira
Похоже, слишком быстро визовый режим с Рашей ввести не смогут:
пишут, что за 6 месяцев надо уведомить другую сторону. То есть раньше, чем через полгода не заработает, если уведомят прямо сегодня.

Date: 2017-06-10 06:33 am (UTC)
babatoma: (Default)
From: [personal profile] babatoma
Хех, народнонаселение в РФ обижается))

Date: 2017-06-10 02:48 pm (UTC)
babatoma: (Default)
From: [personal profile] babatoma
ну, как же)
мы же один народ, мы же завсегда вместе(что украли Крым, ну, это же наша земля), украинцы наши младшие братья и сестры и прочая байда. С.Сотник регулярно проводит опросы в Москве.
Такая дребедень в головах, что диву даешься- даможет ли это население думать-то?

Date: 2017-06-10 07:22 am (UTC)
kaspiy80: (pic#10858417)
From: [personal profile] kaspiy80
Есть вариант - Раша сама введет визы, без всяких полугода. Встанет Пуйло не с той ноги, посмотрит телевизор и введет визовый режим.
Но это почти фантастика.
Пуйлу ничего, что его может расстроить, по телику не покажут, интернетом он не пользуется.

Date: 2017-06-10 07:57 am (UTC)
knowyouare: (Default)
From: [personal profile] knowyouare
А есть ли ускоренная процедура на случай войны?

Date: 2017-06-10 08:12 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Якої такої війни? В України з Росією діє договір про дружбу, партнерство і взаємовигідну співпрацю. Прийнятий іще в 90-их, здається. Війни нема, офіційно в нас суто внутрішній конфлікт.

Date: 2017-06-10 08:36 am (UTC)
davels: cat (Default)
From: [personal profile] davels
мені всі "патріоти україни" (мінстець) і інші програмісти вказують що така позиція хибна. адже всім відомо що війна йде.

Date: 2017-06-10 09:22 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Фактично йде. А офіційно - іхтамнєт. Тому якихось особливих підстав для термінового введення візового режиму нема - це по-перше, та і взагалі сенсу в ньому я не бачу - це по-друге. Російські військові на Донбас приїжджатимуть без усяких віз.

Date: 2017-06-10 01:03 pm (UTC)
davels: cat (Default)
From: [personal profile] davels
того й зручно добровольців судити по законах мирного часу.
це не мпх собачий, а вбивають громадян іншої дружньої країни.

Date: 2017-06-10 01:23 pm (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Теж варіант.

Date: 2017-06-10 01:32 pm (UTC)
davels: cat (Default)
From: [personal profile] davels
судячи по тому як довго і наполегливо чистить зброю... пора процес "начищення" закидати на порнхаб.

Date: 2017-06-10 05:52 pm (UTC)
From: [personal profile] tash_v
Офіційно в нас суто внутрішній конфлікт?
Наведіть, будь ласка, офіційні документи чи виступи наших очільників, де про це йдеться.

Date: 2017-06-11 03:38 pm (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Це дуже схоже на агрумент віруючих, котрі замість доводити існування Бога вимагають довести, що його нема :)
Хочете доказ того, що конфлікт на Донбасі є внутрішнім? А знайдіть доказ того, що РФ (чи ще хтось) проводить збройну агресію проти України й окупувала частину Донбасу. В яких офіційних документах говориться про війну чи окупацію? Ось, для прикладу, подивіться, які звинувачення Україна висунула Російській Федерації в Гаазькому суді:
Україна звинуватила Росію в порушенні міжнародних домовленостей про заборону фінансування тероризму, зокрема фінансуванні терористичних угрупувань "ДНР", "ЛНР", "Харківські партизани".

Крім того українська сторона вказала на збройне захоплення Росією території Автономної республіки Крим та міста Севастополя і систематичний утиск прав кримськотатарського народу.

Тим самим Україна визнала, що на Донбасі українські силовики воюють із місцевими шахтарями-трактористами, а Росія цих шахтарів-трактористів лише фінансує.

До речі, нагадати, яке рішення в підсумку виніс суд? Суд послав хохляцьких лохів нахуй заявив, що Україна не навела достатніх доказів фінансування Росією тероризму на Донбасі. Що було цілком очікувано. Бо вся парашенківська команда - це збіговисько патологічних дегенератів, не здатних ні на що, крім мародерства. Саме тому всі "виступи наших очільників" вони можуть засунути собі в гузно - там брехня в кожній фразі, сприймати "виступи наших очільників" всерйоз - себе не поважати.

Date: 2017-06-12 03:57 am (UTC)
From: [personal profile] tash_v
>Це дуже схоже на агрумент віруючих, котрі замість доводити існування Бога вимагають довести, що його нема :)

Не треба перекручувати. Ви зробили заяву, я попрохав відтвердити цю заяву прикладами.
Нагадаю. Вище ви стверджували, що "офіційно в нас суто внутрішній конфлікт". Але на моє прохання підтвердити свою думку хоча б якимись бо офіційними документами, ви не навели ніяких прямих доказів. Є тільки побічне твердження - "чому нічого не зроблено або зроблено замало, щоб довести фактичне ведення війни Росією?".

Тепер щодо рішення Гаазького суду. Наскільки я вас зрозумів, у вас є офіційні російські документи, котрих було б достатньо для вироку Гаазького суду на користь України. Державні, господарчі, військові, фінансові тощо.
Це добре, тому що 19 квітня "...суд не виносив рішення по суті справи. Від цього етапу нас відділяє кілька років та тисячі сторінок доказів, які Україна і Росія ще мають подати до Гааги" (Європейська правда).

Date: 2017-06-12 05:16 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Ви хочете довідку з МВС, що Україна на Донбасі проводить суто внутрішні силові дії? З круглою печаткою й підписом Авакова? Таких довідок мені не дадуть, відповідно я вам їх показати не можу. Можу лише сказати, що в разі війни з зовнішнім противником оголошується воєнний стан. Якого досі ніхто не проголосив. І, як я вже казав, з Росією в нас діє Договір про дружбу, співробітництво і партнерство. Решту чинних нормативних актів, котрі підтверджують відсутність війни між Україною й РФ, Ви знайдете тут: http://russia.mfa.gov.ua/ua/ukraine-ru/legal-acts. Чи, може, на Донбасі не з Росією війна йде, а з іншими країнами? То назвіть, я тицьну пальцем у відповідну нормативну базу.

Докази російської діяльності на Донбасі збирав Нємцов. Але Пєтя так забздів сваритися з Хуйлом, що Нємцову навіть не дозволили в'їзд на територію України. Тому зібрана Нємцовим інфа пішла в нікуди. Чи є в мене самого російські документи, корисні для гаазького суду? - так, є, оберіть мене Президентом, і я представлю їх суду. З нашим жопомордим презиком я співпрацювати не збираюся - він патологічний дегенерат, тому скільки б років він не чекав і скільки б тисяч сторінок не подавав, міжнародні інстанції все рівно слатимуть його нахуй.

Date: 2017-06-11 08:56 pm (UTC)
euthanasepam: (Default)
From: [personal profile] euthanasepam
Цей пан вважає, що без воєнного стану в нас війни нема.

Date: 2017-06-12 04:23 am (UTC)
From: [personal profile] tash_v
Так, нажаль він не єдиний, хто не розуміє, що жертва не оголошує війни агресору. Вона може тільки боронитися усіма засобами, у тому числі і оголошенням військового стану на тій чи іншій території своєї країни. Але це необов'язкове рішення.

Наприклад: військовий стан на території СРСР у червні 1941 року був оголошений тільки на територіях європейської частини СРСР. І це ніяк не ніяк не означає, що для інших територій війни с Німеччиною не було.

Або ще такий приклад. У грудні 1941 року Німеччина оголосила війну США. Але військового стану на всій своїй території уряд США так і не ввів.

Date: 2017-06-12 05:27 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Блядь, я хуєю, що ще тут можна сказати?! На якій території має проголошуватися воєнний стан - там, де йдуть бойові дії, чи в глибокому тилу?! "Жертва не оголошує війну агресору" - якщо вам подобається все життя бути патологічною жертвою, то й сидіть собі мовчки, засуньте язик у жопу й нічого нікому ніколи не проголошуйте. Може, знайдеться ідіот, який вас колись пожаліє.

Date: 2017-06-12 05:58 am (UTC)
euthanasepam: (Default)
From: [personal profile] euthanasepam
Воєнний стан запроваджувати не обов’язково, бо є м’якший адміністративно-правовий режим особливого періоду, що автоматично настає за певних обставин та діє до їхнього вичерпання. В нас дотепер немає повномасштабної війни з застосуванням всіх видів та родів військ, що потребує загальної мобілізації та переведення всього життя країни на режим війни, тож немає потреби й у воєнному стані.

Зазвичай воєнного стану вимагають люди, що самі не планують йти до армії та воювати або віддати свій бізнес та майно на потреби оборони. Це вельми показово.

Date: 2017-06-12 05:21 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Цей пан вважає, що Президент і Верховна Рада бздять називати речі своїми іменами, щоб не підставити свого ділового партнера з Кремля. Війна в нас є, я про це кажу постійно, це для української влади нема ніякої війни.

Date: 2017-06-12 05:46 am (UTC)
euthanasepam: (Default)
From: [personal profile] euthanasepam
Знову безпідставні слова ні про що. І президент, і парламент постійно перебувають в дискурсі фактичної війни. Що вони мають зробити, аби вам догодити? Зробити якусь особливу заяву? Прийняти якийсь особливий документ? Оголосити війну РФ? Оголосити воєнний стан в окремих районах? Вже діє адміністративно-правовий режим АТО (так званий особливий період, що настає автоматично та діє до вичерпання відповідних обставин). На мій погляд, цього досить.
Edited Date: 2017-06-12 05:49 am (UTC)

Date: 2017-06-13 07:51 am (UTC)
atejist: (Default)
From: [personal profile] atejist
Звісно досить. Подумаєш, щодня по солдату гине - баби ще нарожають. Ось коли-небудь РФ як розвалиться сама собою - от і настане Перемога! Га, що, миротворчий контингент ООН? Нє, не чули, не потрібен, ми самі. Допомога зброєю від союзників? Та нахуй, ми радянськими БТРами справимось, а пістолети в нас взагалі свої випускаються! Ми в рамках співпраці з НАТО знищимо весь запас протипіхотних мін, а взамін отримаємо дулю з маком - бо нахуй нам боєприпаси під час "фактичної війни"?

Date: 2017-06-15 03:41 am (UTC)
euthanasepam: (Default)
From: [personal profile] euthanasepam
1. Практично всі з нас, хто були чи є в армії, усвідомлюють, що можуть не повернутися додому живими або повернутися каліками.


2. Як змінить перебіг війни запровадження воєнного стану?

Profile

ratomira: (Default)
ratomira

October 2017

S M T W T F S
1 234 5 6 7
8 9 10 111213 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 21st, 2017 09:12 pm
Powered by Dreamwidth Studios